Názor na dění ve vašem městě, zprávy z vašeho regionu, pozvánku na vaší akci...
Psát do Domácích novin může úplně každý

Vsetín padl v prvním soutěžním zápase v prodloužení s Prostějovem

08.09.2018
Kdo v prvním soutěžním utkání čekal hru ze zabezpečené obrany a taktikou svázaný hokej, ten byl na omylu. Dramatická přestřelka s vyvrcholením v prodloužení nakonec vyzněla lépe pro Jestřáby. Gólové hody otevřel ve 13. a 14. minutě Theoret s Vávrou, Prostějovští ale ještě do přestávky zaveleli k obratu. Vsetín poté vedl ještě dvakrát, a to 4:3 a 5:4. Zdálo se, že Valaši skutečně odjedou domů se třemi body na kontě, ještě 70 sekund před koncem totiž drželi hubený náskok, poté však srovnal svým třetím gólem Divíšek a v prodloužení rozhodl o první výhře domácích Račuk. Šanci na reparát budou mít zelenožlutí v pondělí proti Kadani.

LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV - VHK ROBE VSETÍN  6:5p

Branky a nahrávky: 15. Dvořáček (Venkrbec, Havlík), 16. Prokeš (Matýs), 17. Divíšek (Nouza), 46. Divíšek (Havlík, Nouza), 59. Divíšek (J. Zdráhal, Račuk), 62. Račuk (J. Zdráhal, Dvořáček) – 13. Theoret (Rác, Karafiát), 14. Vávra (Podešva, Ondračka), 37. Teper (Pechanec, Slováček), 38. Jonák (Rob, Slováček), 53. Theoret (Rác, Mäkinen). Rozhodčí: Barek, Kopeček – Hejl, Podrazil. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 2460. Střely na branku: 32:30. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:5, 6:5.
LHK Jestřábi Prostějov: Štůrala – D. Kolář, J. Zdráhal, Mikliš, Havlík, Rašner, Holland, Kellner – Nouza, Divíšek, Starý – Račuk, Venkrbec, Dvořáček – Žálčík, Karpov, L. Luňák – Krejčiřík, Prokeš, Matýs.
VHK ROBE Vsetín: Šelepněv – Mikuš, Holomek, Slováček, Teper, Jenáček, Mäkinen, Ondračka – Theoret, Rác, Karafiát – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Kucharczyk, Březina – Vávra, Podešva, Klímek.