Řidička se po nárazu do stromu těžce zranila

03.10.2018
Vážnou havárii vozidla šetří od včerejšího odpoledne vsetínští dopravní policisté společně s kriminalisty. Řidička skončila po nárazu do stromu s těžkým zraněním v nemocnici.

Nehoda se stala ve čtvrt na dvě odpoledne u obce Branky na Valašskomeziříčsku. Šestačtyřicetiletá řidička jela ve vozidle zn. Citroen ve směru od Valašského Meziříčí do obce Branky. Z doposud nezjištěných příčin přejela po projetí levotočivé zatáčky do protisměrného jízdního pruhu, kde najela na krajnici a bokem vozidla narazila do stromu. Řidička, která cestovala ve vozidle sama, utrpěla těžké zranění, se kterým byla letecky transportována do ostravské fakultní nemocnice. Dechovou zkoušku na požití alkoholu u ní policisté z důvodu zranění nemohli provést, proto byl nařízen odběr krve.

Silnice byla v době zadokumentování havárie dopravními policisty a vsetínskými kriminalisty až do šestnácti hodin úplně uzavřena.

Zároveň policie žádá případné svědky, kteří by jim mohli pomoci objasnit průběh dopravní nehody, aby zavolali na linku 158.  
Převzato ODTUD

Aktuálně z Vsetínska